Compact

Lineárne vedenie Compact je vhodné pre malé zaťaženie a vďaka malým veľkostiam vozíkov je priestorovo nenáročné. ... Pokračovať

Katalógové označenie Počet
ks
Dopýtať
Pre požiadanie ceny produktu je potrebné zadať jeho označenie z katalógového listu, ktorý nájdete nižšie.
Popis

Lineárne vedenie Compact je vhodné pre malé zaťaženie a vďaka malým veľkostiam vozíkov je priestorovo nenáročné. Pri väčšom zaťažení sa dajú použiť dve paralelné vedenia a silu rozložiť na dve centrické rolny. Týmto sa záťaž presunie na štyri rolny.
Koľajnicu tvorí profil z eloxovaného hliníku, v ktorom sú upevnené dve tvrdochromované kalené brúsené vodiace tyče. Miesta pre vŕtanie montážnych otvorov sa nachádzajú v strede profilu a sú vyznačené tenkou linkou. Dĺžka koľajníc je na prianie zákazníka, maximálne 6 m z jedného kusu. Vozík sa skladá z nosnej dosky, ktorá je vyrobená z eloxovaného hliníku a je opatrená montážnymi otvormi, a zo troch vodiacich rolen, 2 centrických na krajoch a 1 excentrické rolny uprostred, ktorá slúži pre vymedzenie vôle. Rolny sa dodávajú v prevedení 2RS. Na objednávku sa dá dodať systém s rolnami a vodiacimi tyčami z nerezové oceli.

 

Katalógový list Súbor CAD