Lineárna osa s remeňom AK

Lineárne osi - Nová generácia typu AK prinášajú na trh posuny, ktoré spĺňajú niekoľko dôležitých kritérií ako je kompaktnosť, kvalita, univerzálnosť, jednoduchá montáž a údržba. ... Pokračovať

Katalógové označenie Počet
ks
Dopýtať
Pre požiadanie ceny produktu je potrebné zadať jeho označenie z katalógového listu, ktorý nájdete nižšie.
Popis

Lineárne osi - Nová generácia typu AK prinášajú na trh posuny, ktoré spĺňajú niekoľko dôležitých kritérií ako je kompaktnosť, kvalita, univerzálnosť, jednoduchá montáž a údržba.
Výhody systému:

  • Malé zástavbové rozmery
  • Obojstranná hnacia príruba umožňujúca pripojenie zo štyroch strán
  • Patentový zámkový a naťahovací systém umožňuje jednoduchú montáž a udržbu
  • Možnosť použitia bežných alebo predĺžených vozíkov

Lineárna osa AK208R - pozostáva z rolnového vedenia (koľajnice D10 a  C208R, E208R). Tento systém nie je potrebné mazať, preto je vhodný pre použitie v špinavom prostredí (prach, triesky), tiež v prostredí, kde by namazané koľajnice mohli kontaminovať výrobok (výroba papiera, tkanín, baliace linky) a pri aplikácii vyžadujúce ľahký posun. Vyrába sa aj v nerezovom prevedení AK208R INOX, vhodný najmä do potravinárskeho priemyslu.
Lineání osa AKR20 - u tohto systému je použité lineárne vedenie s obehovými guličkami.Možnosť požitia rôznych typov vozíka veľkosti 20. Na vozík sa namontuje špeciálny doštička, ktorá okrem funkcie pridržiavania slúži i k napínaniu remeňa. Výhodou systému je použitie úzkeho vozíka pri vyššej záťaži.

Katalógový list Súbor CAD Návod