Alurol

Lineárne vedenie Alurol je stavebnicový systém zložený z vodiacich koľajníc, vodiacich alebo podporných rolien a nosnej dosky. ... Pokračovať

Katalógové označenie Počet
ks
Dopýtať
Pre požiadanie ceny produktu je potrebné zadať jeho označenie z katalógového listu, ktorý nájdete nižšie.
Popis

Lineárne vedenie Alurol je stavebnicový systém zložený z vodiacich koľajníc, vodiacich alebo podporných rolien a nosnej dosky. Dodáva sa ako systém AD - s obojstrannými koľajnicami, AS - s jednostrannými koľajnicami a AG - s obojstrannými koľajnicami v zosilnenom prevedení.
Vodiaca koľajnica je tvorená hliníkovým profilom s tvrdochrómovanou vodiacou tyčou (h7). Koľajnice sa vyrábajú ako jednostranné v 2 veľkostiach - S10 a S20 alebo obojstranné v troch veľkostiach D10, D20, G20. Max. dĺžka koľajnice je 6m z jedného kusu, možno skladať na neobmedzenú dĺžku.
Vodiace rolny sa vyrábajú ako centrické a excentrické, v priemeroch 22-57mm. Štandardne sa dodávajú s plechovým tesnením. Uhol drážky rolien je 120°. Pomocou excentrickej rolny možno eliminovať vôlu alebo systém predepínať.
Nosné dosky sú vyrobené z hliníka alebo ocele. Špeciálne nosné dosky je možné zhotoviť podľa výkresu. V ponuke sú tiež krížové dosky, ktoré umožňujú pohyb v dvoch osiach.
Lineárne vedenie Alurol je možné dodať aj v nerezovom prevedení.

Zboží skladom.

Katalógový list Súbor CAD Návod