Aktualita

MSV 2018 Brno

Srdečne Vás pozývame na návštevu nášho stánku na 60. Medzinárodnom strojárskom veľtrhu, ktorý sa uskutoční v dňoch 1.-5.10.2018 na Výstavisku v Brne. Nájdete nás už tradične v pavilóne ...

23. 07. 2018 Čítať

LinTrek

Lineárne vedenie LinTrek ® je jednoduchý a univerzálne použiteľný systém. Skladá sa z 3 stavebných prvkov - vodiacich rolien, vodiacich koľajníc a centrických alebo excentrických čapov. ... Pokračovať

Katalógové označenie Počet
ks
Dopýtať
Pre požiadanie ceny produktu je potrebné zadať jeho označenie z katalógového listu, ktorý nájdete nižšie.
Popis

Lineárne vedenie LinTrek ® je jednoduchý a univerzálne použiteľný systém. Skladá sa z 3 stavebných prvkov - vodiacich rolien, vodiacich koľajníc a centrických alebo excentrických čapov.Systém sa vyrába v 4 konštrukčných veľkostiach.
Vodiace koľajnice sú len jednostranné, brity koľajníc sú tvrdené na min. 53 HRC, spodná časť je mäkká, aby sa dala pri montáži vŕtať. Dĺžky koľajníc max 4m. Koľajnice delíme na požadovanú dĺžku. Vŕtanie koľajníc na dopyt.
Vodiace rolny majú uhol drážky 90° a sú kalené, brúsené. Rolny tvoria brúsené dvojradové ložiská s kosouhlým stykom. Rolny sú namazané po celú dobu životnosti a utesnené krycím plechom alebo tesniacou gumou.
Čapy rolien sa dodávajú centrické a excentrické. Pomocou exentrického čapu možno vymedziť vôľu medzi rolnou a koľajnicou. Štandardne sa dodávajú v nerezovej oceli.
Lineárne vedenie LinTrek® je možné dodať aj v nerezovom prevedení.

Zboží skladom.

Katalógový list Súbor CAD